Деловая сеть Винница
Компании:1 550
Товары и услуги:117
Статьи и публикации:2
Тендеры и вакансии:1

Дистанційне (Online) юридичне обслуговування.

Дистанційне (Online) юридичне обслуговування.
4 000 гр.
Купить
Сучасні засоби зв'язку зробили дистанційне юридичне обслуговування абсолютно доступним, зручним і надійним способом співпраці. Тепер щоб поспілкується з юристом вам необхідно набагато менше часу.

Дистанційне (Online) юридичне обслуговування.

Сучасні засоби зв'язку зробили дистанційне юридичне обслуговування абсолютно доступним, зручним і надійним способом співпраці. Тепер щоб поспілкується з юристом вам необхідно набагато менше часу. Достатньо набрати по мобільному телефону номер юриста і в незалежності від його місцезнаходження, Ви отримуєте відповіді на свої питання. При необхідності з допомогою інтернет програм типу Skype, можливо не тільки почути але й побачити юриста. Терміни передача документів за допомогою сканера, електронної пошти та інших інтернет програм, зменшилися у багато разів і не вимагає фізичного контакту з юристом.

Питання передачі оригіналів документів вирішується з допомогти сучасних служб доставки типу «Нова пошта». Вище описані засоби комунікації, передачі інформації та доставки вантажу в рази зменшать для Вас вартість юридичних послуг що надаються Юридичною компанією «Право24».

посмотреть все (14)

Другие товары и услуги компании:

- це комплекс юридичних послуг визначених та погоджений сторонами, з фіксованою обов'язковою щомісячною абонентською оплатою.
2 000 гр.
Юридичні консультації (усні, письмові). - на Ваші запитання нададуть відповіді адвокати та професійні юристи, які мають досвід та практику.
Юридичний дью дилі́дженс.
Юридичний аутсорсинг. Юридичний аутсорсинг — це делегування функцій юриста, юридичного відділу або певних напрямків діяльності, зовнішній компанії.
Реєстрація (створення) юридичної особи. - це підготовка проектів установчих документів, реєстрація у державного реєстратора, замовлення печатки та відкриття рахунку в банківській установі.
1 500 гр.
- це підготовка проектів установчих документів, реєстрація у державного реєстратора, замовлення печатки та відкриття рахунку в банківській установі.
1 500 гр.
Информация о продавце
  • +380 (432) 50-20-20
  • 21018 г. Винница, ул. Пирогова, 39, офис 516
  • www.pravo24.ua
Юридическая компания «Право24» создана в 1998 году и объединяет высококвалифицированных специалистов в сфере корпоративного, гражданского, налогового, таможенного, уголовного права.
×